REVITALASH Innowacyjna formuła dla Twoich rzęs i brwi

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.
Nowa formuła RevitaLash® gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!
Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash®Advanced. Można więc powiedzieć, że produkt ten jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji.

Efekty i bezpieczeństwo zostały potwierdzone wielokrotnymi badaniami klinicznymi. Marka RevitaLash jest światowym liderem, który jako pionier stworzył w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs na świecie, wprowadził w czerwcu 2011 roku najbardziej zaawansowaną formułę RevitaLash®Advanced, której efekt działania widać już po 3 tygodniach stosowania, co potwierdzają badania kliniczne pięciu niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie.

RevitaLash sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Ta doskonała, unikalna formuła pozwala odbudować uszkodzone rzęsy oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Odżywka zalecana jest dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne i naturalnie długie rzęsy. Produkt jest szczególnie polecany dla osób po chemioterapii. Gęsta formuła powoduje, że produkt można bezpiecznie aplikować u nasady rzęs. Stosujemy go w warunkach domowych, systematycznie, co wieczór, do osiągnięciu zamierzonego celu, potem wystarczy raz lub dwa razy w tygodniu powtórzyć zabieg w celu podtrzymania efektu. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy ! Nie rozpuszcza kleju. Marka RevitaLash wspiera swoim dochodem badania na rzecz walki z rakiem piersi.
Gorąco zachęcam Państwa do zakupu kosmetyków marki REVITALASH w moim salonie.

WASZE KOMENTARZE

  1. Brak komentarzy do tego postu.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ