ZABIEGI REKONSTRUKCJI WŁOSÓW

Jest wiele czynników, które powodują, że nasze włosy są zniszczone. Stres, zanieczyszczone powietrze, częste farbowanie włosów czy trwała. Część z nich możemy wyeliminować z naszego życia, ale części nie możemy, a innych nie chcemy - każda z nas chce mieć piękną fryzurę. Na szczęście z pomocą przychodzi nam Joico, a konkretnie system rekonstrukcji włosów Joico K-Pak.

System Rekonstrukcji Włosów zawiera opatentowany system Quadramine Complex bazujący na wyjątkowej formule odbudowującej, która zawiera zestaw 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. Kompleks Quadramine rekonstruuje korę włosa (która stanowi większość masy włosów) oraz nadaje włosom elastyczność. Penetruje i odbudowuje łuskę włosa - najmocniejszą jego część, która ochrania wewnętrzny rdzeń oraz korę przed uszkodzeniem.

Zabieg trwa od 30 do 90 minut i dzieli się na 4 etapy:
- Pierwszy etap zabiegu oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie Quadramine Complex.
- Drugi etap wyrównuje porowatość włosa.
- Trzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, na Twoje włosy zostaje nałożony K-Pak rekonstruktor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerując.
- Ostatni, czwarty etap zabiegu polega na wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów. Zmysłowy aromat kokosu i białego piżma otula włosy.
- Po regeneracji poddasz się efektownemu strzyżeniu i stylizacji.

Po prostu podaruj sobie chwilę przyjemności... i nie pozwól by zniszczone włosy stały na przeszkodzie nowej fryzurze. Przekonaj się sama o korzyściach jakie niesie za sobą zabieg rekonstrukcji Joico.
Zapraszam
Agata Stasik

WASZE KOMENTARZE

  1. Brak komentarzy do tego postu.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ