ZABIEGI REKONSTRUKCJI WŁOSÓW

Jest wiele czynników, które powodują, że nasze włosy są zniszczone. Stres, zanieczyszczone powietrze, częste farbowanie włosów czy trwała. Część z nich możemy wyeliminować z naszego życia, ale części nie możemy, a innych nie chcemy - każda z nas chce mieć piękną fryzurę. Na szczęście z pomocą przychodzi nam Joico, a konkretnie system rekonstrukcji włosów Joico K-Pak.

czytaj więcej

REVITALASH Innowacyjna formuła dla Twoich rzęs i brwi

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.
Nowa formuła RevitaLash® gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!
Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash®Advanced.

czytaj więcej

REVLON PROFESSIONAL sprawdzone rozwiązania

REVLON Professional to jeden z tych rodzajów kosmetyków, które cieszą się wielkim uznaniem wśród fryzjerów - powód jest dość prosty – kosmetyki Revlon doskonale pomagają nam w pielęgnacji i odżywianiu włosów, które w dzisiejszych czasach niejednokrotnie wystawione są na bardzo wyniszczające warunki. Szeroki wachlarz kosmetyków, pozwala wykonać różnorodne zabiegi i przywrócić zdrowy wygląd włosów.

czytaj więcej

1