O tym kim jestem

Nazywam się Agata Stasik. Od wielu lat moją pasją jest fryzjerstwo, a od dzieciństwa marzyłam o własnym salonie. Sukcesywnie pod okiem znanych stylistów zdobywałam wiedzę i doświadczenie. Szybko zrozumiałam,że bycie fryzjerem to oprócz przyjemności kreowania ciekawych fryzur także ciężka i wymagająca praca. Dziś prowadzę swój salon. Potrafię dokładnie wsłuchać się w potrzeby klientek i klientów, odczytać ich oczekiwania,dopasować się do sytuacji i kiedy trzeba dokonać rewolucji.
Dzisiaj mogę powiedzieć:
FRYZJERSTWO JEST TYM CO KOCHAM !

Doświadczenie zdobywałam u najlepszych stylistów włoskich (LUCA SERENI, ROBERTO FOSCHI, ALAIN BERTOLINI, SALVATORE SACO, RAFFAELE VERCCHIOLI, CLAUDIO GRAZIANI) w Akademii Fryzjerskiej Gabriel. Następnie szkoliłam się w Akademii Berendowicz&Kublin pod okiem Sławka Kublina i Beaty Berendowicz ,którzy są mistrzami kreowania trendów we fryzjerstwie. Hiszpańscy styliściści z firmy "REVLON" również przyczynili się do doskonalenia mojego warsztatu, a także firma FRAMESI. Stawiam przed sobą kolejne wyzwania zawodowe i zamierzam konsekwentnie je realizować. Usługi fryzjerskie w moim salonie wykonywane są przy użyciu renomowanych produktów hiszpańskiej firmy "REVLON"
Serie kosmetyków przeciwdziałają określonym problemom z włosami, zapewniają również ich ochronę działając przeciwstarzeniowo oraz głęboko nawilżająco. Klienci mogą liczyć na profesjonalną poradę odnośnie pielęgnacji włosów oraz zakupić wybrane produkty tej marki. Usługi wykonywane w moim salonie: cięcia klasyczne i awangardowe; koloryzacje permanentne i semipermanentne; koloryzacje MODNE EFEKTY; kurację komputerową włosa "REVLON" strzyżenia męskie i dzięcięce; przedłużanie włosów za pomocą Keratyny (używamy tylko włosów europejskich). W salonie dostępne jest również SOLARIUM ERGOLINE AVANGARDA LAMPY PODWÓJNIE BRĄZUJĄCE. Oferujem także szeroki zakres kosmetyków do opalania renomowanych firm.

Nazywam się Agata Stasik.
Witam Serdecznie na stronie www mojego STUDIA FRYZUR.